|
|
Een vakantie in Zweden met kinderen staat voor leuke en spannende dingen doen. Heerlijk fietsen en wandelen door de prachtige natuur, kanoën en roeien over de prachtige meren, en heerlijk vertoeven op het strand waar je krabbetjes kan vangen.

Deze 8- of 10-daagse adventure-vakantie in Värmland is een hele leuke actieve vakantie met je kinderen.
Elke dag reis je op een andere manier naar de volgende verblijfplaats. Te voet met een GPS, op een familiefiets, varend op een houten vlot, per kano en op een gewone fiets.
Al je bagage wordt vervoerd naar de hotels, Lappi-tentenkamp en boerderij waar je overnacht. Dagelijks wordt een lunchpakket voor jullie geregeld. Deze reis is vooral geschikt voor kinderen die kunnen zwemmen.

Tijdens deze actieve vakantie trek je er dagelijks met je medereizigers op uit, om de Zweedse natuur te verkennen. Je ziet bijna alleen maar bossen, moerassen en meren en met een beetje geluk kom je nog een eland tegen.
Je verblijft op de camping op het Outdooreiland Alcatraz, in een huurtent of herberg. Hier beleef je spannende activiteiten zoals vlottenbouwen, bushwalk, rivieroversteek, Kaart en kompas opdracht en GPS route. Ook heb je de mogelijkheid om te railbiken(fietsen op treinrails) of paard te rijden.
Je kunt deze reis ook boeken als éénouder vakantie.

Met de kinderen zwerven door de natuur. Te voet, op de mountainbike en in de kano. Met deze 8- of 10-daagse adventure-vakantie in Dalarna zullen jullie genieten van de prachtige vakantie in de natuur in Zweden.
Je verblijft op Camping Yttermalung (gerund door Nederlanders) in een tweekamerchalet, waar ze een verwarmd buitenzwembad met kinderbad hebben.
Je kunt deze vakantie ook nog afsluiten met een bezoek aan Legoland in Denemarken.

Ben je op zoek naar een mooi vakantiehuis in Zweden, kijk dan eens bij Sweeds. Alle woningen liggen op een ruim perceel van 2000 tot 6000 meter. Deze grote tuin bied veel mogelijkheden tot vermaak voor kinderen en doordat er twee tot drie woningen gebruik maken van dezelfde tuin zullen de kinderen snel speelkameraden vinden bij andere gezinnen die een woning huren.
De ligging in of aan het bos dichtbij zee en meer prikkelt de kinderen om op 'avontuur' te gaan in de omgeving. Meerdere kindvriendelijke strandjes bieden de mogelijkheid voor zwemmen. Ook worden er activiteiten georganiseerd om de kinderen te vermaken in, op of aan het water. Op reisafstand van 60 min. ligt Astrid Lindgrens Värld en op 90 min. Kolmarden Dierentuin.

Ook bij Pharos Reizen kun je rondreizen in Zweden combineren met Denemarken en/of Noorwegen.
Een hele leuke reis is Op avontuur met Pippi!. Weet je nog van wie villa kakelbont was? Tijdens deze 17-daagse rondreis verken je met de kinderen naast de prachtige Zweedse natuur, ook attractiepark Astrid Lindgrens Värld, waar Pippi Langkous, Ronja de Roversdochter en vele andere kinderhelden weer tot leven komen. Bovendien bezoek je de hoofdstad Stockholm!
In Zweden heb je ruime keuze uit hotels, vakantiehuizen, jeugdherbergen, campings en Bed & Breakfast die allen van goede kwaliteit en meestal kindvriendelijk zijn. Ook heel leuk is het overnachten op een boerderij.
De eetgewoontes verschillen niet echt met die van Nederland, behalve dat er in Zweden twee keer op een dag warm wordt gegeten. Dat betekent voor de toerist dat je gemakkelijk zowel 's middags als 's avonds allerlei restaurants kan vinden die warm eten serveren. Maar een gewoon broodje kaas is wat moeilijker te vinden.
Er wordt in Zweden veel wild en vis gegeten, en ze kunnen heerlijke vruchtentaarten maken. Een echte aanrader is de kanelbulle (kaneelbolletje). Die moet je geprobeerd hebben!!
Het kraanwater in Zweden is zeer goed drinkbaar.
In Zweden kun je verschillende pretparken en dierentuinen bezoeken.

Voor ieder gezin een passende vakantie!

Vakantiepark Beekse Bergen 10% vroegboekkorting

Gratis toegang Dutch Water Dreams bij boeking voor de zomervakantie
Bekijk ook de andere bestemmingen in Nederland, Europa, of verder weg!!