Contact gezocht met reizende gezinnen!!

by Angelique
(Liessel)

Wij waren toen we nog kinderloos waren ook van die reisfanaten, nu hebben we een dochtertje van 15 mnd, de tweede is op komst, maar het kriebelt toch weer.

In september zijn we voorzichtig aan begonnen met Denemarken & Noorwegen, dat ging supergoed. Nu willen we in januari/februari nog een leuk reisje gaan maken, bv Thailand, Maleisie of iets in Latijns Amerika.

Wij zouden graag in contact komen met mensen die zoiets gedaan hebben of dat wellicht ook binnenkort gaan doen.....

gr.
fam. Berkers-Raijmakers

Comments for
Contact gezocht met reizende gezinnen!!

Click here to add your own comments

Oct 11, 2010
Verre reis met kinderen
by: Sabine

Hoi Angelique,

Zo zijn wij ook weer begonnen met reizen nadat onze kinderen geboren waren. Eerst naar Kroatië en Denemarken.

Toen dat goed ging zijn we iets verder gegaan. Wij zijn toen naar Marokko gegaan. Dat vond ik een geweldige vakantie!! Je vliegt zo'n 4 á 5 uur en komt in een compleet andere wereld terecht.

En de kinderen hebben er de tijd van hun leven gehad. Ezeltje rijden, kameel rijden, zandduinen, de zee en niet te vergeten de bijzondere accommodaties, alles was één groot feest.

Vorig jaar zijn we naar Zuid Afrika gevlogen. Daar was ik best nerveus voor, maar de kinderen deden het geweldig in het vliegtuig.

Ook Zuid Afrika was een bijzondere ervaring. Veel wilde dieren gezien. En ook hier in bijzondere accommodaties gezeten.

Kortom, ga vooral door met het ontdekken van de wereld. Ook met je kinderen!! Want er zijn zoveel mooie plekjes waarvan ook de kinderen zullen genieten!!

PS Als je richting Thailand wil gaan en je bent van plan om Chang Rai te bezoeken, dan heb ik nog 2 hele leuke vakantieadresjes voor je....

Click here to add your own comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How?
Simply click here to return to Vakantie Vragen

Zoek op deze website:


Nieuw: het VMK keurmerk:

Vakantie met kinderen keurmerk
Volg Sabine van vakantie-met-kinderen op Twitter

Vakantie met Kinderen op Facebook

Suggesties voor een top vakantie:

Landal Greenparks
Hemelvaart en Pinksteren, tot 30% korting

Landal Stroombroek
Keurmerk voor Landal Stroombroek!

FOTOWEDSTRIJD!
Win een weekendje Landal Stroombroek!


Extra Leuk: Ernst en Bobby weekend van 22 t/m 25 juni!

Pharos Reizen
Korting op diverse vakantieparken in Frankrijk bij Pharos Reizen

Parijs met Kinderen
Parijs met Kinderen, met of zonder Disneyland!

Bekijk ook de andere bestemmingen in Nederland, Europa, of verder weg!!