Peuter melk in marokko en wat te doen in warm juni?

We gaan eind juni wat dagen naar Fez. Onze toddler van 21 maanden drinkt altijd verse melk (s avonds). Is Marokkaanse melk (voorverpakt) te 'vertrouwen' en is gepasturiseerde melk een alternatief, en goed voldoende voorhanden? En wat betreft water?

Nog ideeen wat te doen met de kleine, behalve de medina in, beetje bij zwembad (-je, hotel is in de medina) zitten, een hammam bezoeken (een na de ander)?

bedankt.

Comments for
Peuter melk in marokko en wat te doen in warm juni?

Click here to add your own comments

Jun 09, 2010
Melk in Marokko
by: Sabine

Beste .....

In Marokko is geen verse melk te koop in de supermarkten of buurtwinkels. Je kunt er wel gepasturiseerde melk of lang houdbare melk krijgen. Maar dit smaakt anders dan verse melk.

Om er zeker van te zijn of jouw kindje dit lust kun je het in Nederland een keertje uitproberen.

Een andere optie is poedermelk meenemen.

Je kunt in Marokko geen water uit de kraan drinken. In alle winkels is water uit flessen te krijgen.

Fes is vooral een stad waar je doorheen kunt dwalen. Wil je even ontsnappen uit de drukte dan kun je naar de zwembaden bij camping Diamant Vert gaan, (hier zijn volgens de info op internet ook wat speeltoestellen) of naar de warme bronnen van Moulay Yacoub

Wordt het te heet? Neem de bus of een grand taxi naar Ifrane(genieten van prachtige natuur) of Imouzzer in de Atlas.




Click here to add your own comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How?
Simply click here to return to Vakantie Vragen